KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11721174
nr 1172 1174
Ulla Fries
(f. 1946), Sverige
Etsning, "I skogsbrynet", signerad, motivet: 21x19,5 cm
Ulla Fries, svensk bildkonstnär född i Uppsala 1946.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 mars 2018
kl 20:06:03
22/3 21:19:45